StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

2019 Yılı E-Ticaret Trendleri

Mart 26 @ 19:00 - 21:00

ÖNEMLİ NOT: Rezervasyon için bu linke tıklayınız. Bu etkinlik için Eventbrite üzerinden kayıt almıyoruz, sadece duyuru yapmak için kullandık.

Ticimax ile E-Ticaret Sohbetlerinde isteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım. Networking imkanı, bilgi paylaşımı ve sohbet ortamı arayan herkes mutlaka bu etkinliğe gelmelidir.

E-Ticaret gün geçtikçe ülkemizde daha da önem kazanırken firmalar daha fazla müşteriye ulaşabilmek için farklı yöntemler deniyorlar. Kimisi ne denerse denesin çok iyi sonuçlar alamıyor ama trendleri yakından takip edip müşteri ihtiyaçlarını anlayan firmalar ise çok başarılı oluyor.

2019 yılındaki e-ticaret sektöründeki trendleri ve gelişmeleri detaylarıyla konuşacağız, Türkiye’den ve Dünya’dan örneklere bakacağız bu etkinliğimizde Elle Ayakkabı E-ticaret Satış ve Pazarlama Müdürü Pınar Tutuş, Altunbilekler E-Ticaret Yöneticisi ve Eğitmen Sedat Ateş ve Ticimax Dijital Pazarlama Uzmanı Pınar Keleş bizlerle beraber olacak.

Ajanda (26 Mart 2019, Salı)

19.00 – 19.30: Networking Saati – Çay/Kahve Eşliğinde İkramlar

19.30 – 19.40: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.40 – 20.50: Panel (Pınar Tutuş, Sedat Ateş, Pınar Keleş)

20.50 – 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

E-Ticaret Sohbetlerine Kimler Katılıyor?

E-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, Kobi’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar etkinliğe katılıyor.

E-Ticaret Sohbetlerine Katılım Ücreti Ne Alınıyor?

Ücretsiz.

Sürpriz Çekilişlerde Neler Veriliyor?

Optimist Kitap tarafından üç kişiye kitap hediyesi ve bütün misafirlerimize %40 İndirim Kodu

Faydalı Eğitimler sitesinden bütün misafirlerimize %20 İndirim Kodu

Kahvedunyasi.com sitesinden bütün misafirlerimize %15 İndirim Kodu

Ulaşım

Levent metro durağında inip Kanyon AVM çıkışından çıkmanız gerekmektedir. Kanyon AVM’nin arka kapısından çıktığınızda önünüzdeki caddeden düz şekilde yürüdüğünüzde ileride sol tarafta Nida Kuleyi göreceksiniz. Burayı geçtikten sonra Levent 199 Plaza önünüze çıkacaktır. Yolun karşısına geçtiğinizde Plaza altında Workinton’ı göreceksiniz.

Sorularınız için bize 0 212 951 01 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
Mart 26
Saat:
19:00 - 21:00
Website:
https://www.ticimax.com/ticimax-eticaret-sohbetleri/

Organizatör

Murat Erdör

Mekan

Workinton Levent 199
Büyükdere Cad. No:199 Levent
İstanbul, 34394 Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.