StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

CreativEvolution #1 – Öğrenciyken Girişimci Olmak: Üniversiteyi Bırakmak & Bırakmamak!

Nisan 22 @ 18:00 - 21:00

Ücretsiz

CreativEvolution etkinlik serisi, KreatifBiri.com ve YTÜ KreatifBiri Topluluğu tarafından hayata geçirilen ve başta girişimcilik olmak üzere birçok alanda merak edilen sorulara yaşamıyla cevap olmuş kişileri konuk eden bir seridir.

İlk etkinliğimizde ise iki başarılı genç girişimci konuğumuz oluyor. Yusuf Burakhan SERT Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenimine devam ederken bir taraftan da CoSpeak adlı girişiminin kuruculuğunu ve yöneticiliğini üstlenmekte. Odin Enes ÖZLEN ise fiilen devam etmese de resmiyette yine Yıldız Teknik Üniversitesi’nde okumakta ve KreatifBiri.com adlı girişiminin kuruculuğunu ve yöneticiliğini üstlenmekte. Enes ve Yusuf girişiminlerini okulla ve okulsuz yürütmenin artılarını ve eksilerini birlikte aktaracaklar.

CoSpeak, İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyenlerle yabancıları en fazla 4 kişilik gruplarla kafelerde bir araya getirip belli konular üzerine konuşma pratiği yapmalarını sağlayan bir girişimdir.

KreatifBiri.com ise gençlerin tamamen anlayabileceği tarzda sesli ve yazılı faydalı içerikler üreten bir sosyal girişimdir.

Her iki girişim de BTM İstanbul’a seçilen sayılı sayıdaki girişim arasında yer almaktadır.

*Etkinlik 18’de networking ve ikram ile başlayıp 19’da ikili söyleşiyle devam edecektir. 20 – 21 arası ise networking ile devam edecektir. Etkinlik günü katılan herkese CoSpeak’in tüm derslerinde geçerli %25 indirim kuponu verilecektir.

CoSpeak’i ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

KreatifBiri.com’u ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YTÜ KreatifBiri;

Web: https://ytu.kreatifbiri.com

Instagram: https://instagram.com/kreatifbiriytu/

KreatifBiri.com;

Web: https://kreatifbiri.com

Instagram: https://instagram.com/KreatifBiri/

LinkedIn: https://linkedin.com/company/kreatifbiri-com/

ING İnovasyon Merkezi

Açık Adres: Ali Kaya Sk., Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, 34394 Şişli/İstanbul – Kanyon AVM Yanı

Açıklama: ING İnovasyon Merkezi, ING Bank’ın Dijital İnovasyon Atölyesi olarak Mayıs 2016’da hayata geçirilmiştir. AR-Ge çalışmaları ile kurumiçi girişimcilik faaliyetlerinin yürütülmesi ve startup ekosistemiyle işbirliklerinin geliştirilmesi için merkez rolü oynamaktadır.

Twitter: https://twitter.com/inginovasyon

Instagram: https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ing-inovasyon-merkezi/

Organizatör

KreatifBiri.com

Mekan

ING İnovasyon Merkezi
Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk.
İstanbul, 34394 Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.