StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

GBA Mentor Clinic 2019

Mayıs 27 @ 13:00 - 18:00

“What we actually need for our startups?” temasıyla Mentor Clinic, bu yıl yedinci kez girişimciler ile ekosistemin farklı alanlarda uzman mentorlarını bir araya getiriyor!

Girişimcilik ekosisteminde bilgilerin ve tecrübelerin aktarılmasını hedefleyen GBA Mentor Clinic ile başlangıç aşamasında olan, geliştirilmeye ve rehberliğe ihtiyaç duyan girişimler, ekosistemin Türkiye’deki önemli temsilcileriyle bir araya geliyor.

Bugüne kadar yaklaşık 1500 girişimciyi 150 mentorla buluşturan Mentor Clinic’te, Avrupa’ya açılma konusunda potansiyeller keşfedildi, girişimciler ortak ve ekip arkadaşları buldu, yatırım aldı, öğrenciler iş ve staj olanağı elde etti.

Daha önceki yıllarda Levent Erden, Ali Sabancı, Murat Özyeğin, Emre Kurttepeli, Candace Johnson ve Joe Haslam gibi özel konuşmacıları ağırlayan etkinlik, bu yıl 27 Mayıs’ta Point Otel Barbaros İstanbul’da gerçekleşiyor.

Mentor Clinic VII’da her yıl olduğu gibi, bu yıl da girişimciler mentorlarla buluşuyor; mentorluk desteği ile fikirler büyüyor, süreçler hızlanıyor ve girişimcilik ekosistemi güçleniyor.

Sen de iş fikrini ve girişimini kendi seçeceğin mentorlar ile geliştirmek istersen, GBA Mentor Clinic’te görüşmek üzere!

Organizatör

Galata Business Angels
Website:
http://galatabusinessangels.com

Mekan

Point Hotel Barbaros
Esentepe Mahallesi, Yıldız Posta Cd. No:29, Şişli
İstanbul, 34394 Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.