StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Girişim Atölyesi: Değerlendirme | Fikir Geliştirme | Mentorluk

Mart 26 @ 18:30 - 21:00

Ücretsiz

Etkinlik Konusu

Girişim Atölyesi: Değerlendirme | Fikir Geliştirme | Mentorluk

Ne Yapacağız

Etkinlik, zihninizin rutin düşünce kalıplarının dışına çıkmasına katkıda bulunacak bir atölye olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda, katılımcılara projelerini sunabilecekleri, beraber geliştirebilecekleri, destekçiler bulabilecekleri ortam sağlamaktadır. Bu etkinlikte projenizi sunma ve doğru insanlara yönlendirilme ve tanışma şansınız bulacaksınız. Etkinlik katılımcılarımız ile tanışma, paylaşılan fikirler duyma, geribildirim verme, birlikte geliştirmek üzere etkileşimli atölye çalışmamıza davetlisiniz.

Sizin de iş fikriniz var ve sunmak isterseniz etkinlik sırasında Direktör ile iletişimde olarak gerekli bilgileri alabilir ve sonraki atölyelerde sunum için planlama yapabilirsiniz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://gainglobal.eventbrite.com adresinden kaydınızı oluşturmayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Atölye

Etkinlik Tarihi: 26 Mart 2020 Perşembe, 18:30-21:00

Organizatör: Gain Global Levent

Mekan: ING İnovasyon Merkezi

Adres: Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul

Adres Tanımı: Levent Metro Durağı’ndan yürüme mesafesinde, Park Dedeman Oteli’nin yanından girince hemen sağda.

Program:

18:30-19:00 Kayıt ve Networking

19:00-19:15 Program Hakkında Bilgilendirme

19:15-20:45 Girişim Projesi ve İş Fikri Sunumları

20:45-21:00 Kapanış

Program Detayı:

Program Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Katılımcılardan iş fikri sunumunu yapacaklara 5 dakikalık sunum ve 5 dakikalık soru/cevap süresi verilir ve topluluğa ilk sunumlarını gerçekleştirir. Sunumları takiben önerilecek metodoloji ile grup çalışması gerçekleştirilir. Grup çalışmasına proje hakkında detaylı bilgi alınır, gelişimine yönelik katkılar sağlanır. Son adımda, genel değerlendirme yapmak üzere kapanış sunumları alınır.

Hangi konularda yapılacak?

Girişim Atölyeleri, programa girişimci adayı başvurusunda bulunan kişilerin fikirleri ve dönem içerisinde gelen öneriler doğrultusunda spesifik konularda düzenlenmektedir. Konular, üzerinde fikir ve çözüm geliştirebilecek kadar özel, aynı konuda çalışanların ortak fikir yürütebileceği kadar genel başlıklardan oluşur.

Diğer Etkinliklerden Farkı Nedir?

Öğrenme yöntemleri konusunda yapılan çalışmalar, en mükemmel öğrenme ve kişisel gelişme yönteminin sürecinin gerçekten aktif bir parçası olmakla mümkün olabildiğini göstermektedir. Atölyeler bu nedenle programın hedefleri doğrultusunda etkili bir sunum ve öğrenme ortamını sunmaktadır. Sunuş yapma, fikrine katılımcı ekleme, soruları yönetme ve fikrini proje dosyasına dönüştürebilme adımlarını yaparak öğrenme ortamı sunulur.

Katılımcılardan Ne Beklenmektedir?

Kendi ezberini bozacak cesareti de yanına alarak atölyeye katılması, katılımcı olması, fikir ve deneyimlerini paylaşması, her bir fikrin fikir sahibi veya yönetim ekibi gibi gelişimine katkı sağlaması beklenir.

Atölye Çalışması Sonrası Katkısı Nedir?

Atölye çalışması sonrasında seçilen projeler arasında yer alan iş fikirleri Girişim Buluşması’na davet edilir, daha geniş kitlelere ve üyelere ikinci sunumlarını gerçekleştirilir. Grup içerisinde yer alarak; girişimci, destekçi, yatırımcı ve paydaşlardan dönem içinde destek alır, projenizi büyütür.

Detaylar

Tarih:
Mart 26
Saat:
18:30 - 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Website:
http://gainglobal.eventbrite.com

Organizatör

Gain Global

Mekan

ING İnovasyon Merkezi
Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk.
İstanbul,34394Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.