StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Girişimciler için Düşünce Hızında Web Yayıncılığı (GH Fatih)

Mayıs 20 @ 19:00 - 21:30

Ücretsiz

Etkinlik Konusu: Girişimciler için Düşünce Hızında Web Yayıncılığı (GH Fatih)

Etkinlik Hakkında: Girişimciler için temel görünürlük araçlarından birisi olan Internet sayfaları hakkında temel düzeyde bilgilerin verileceği etkinlik sonrasında girişim için doğru planlanmış bir Internet politikası oluşturulması amaçlanmıştır. Girişimi yansıtacak alan adının ve markanın tescilinden başlayan süreçlerden barındırma ve tasarım hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede süreçler değerlendirilecek, temel metriklerin ölçülmesi ve değerlendirilmesi yolu ile yapılanların yeni baştan ele alınarak sürekli bir geliştirme faaliyet planlamasının nasıl kurgulanması gerekliliği vurgulanacaktır. Etkinlik sırasında soru ve cevaplar ile katılımcıların ilgilendikleri alanda ve merak ettikleri sorular yanıtlanacak, örnekleri ile yaşanmış güncel bilgiler sunulacaktır.

Konuşmacı:CAHİT CENGİZHAN| Marmara Üniversitesi, Öğretim Görevlisi

Konuşmacı Hakkında: Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nden 1991 yılında mezun olduktan sonra Uşak Endüstri Meslek Lisesi’nde Teknik öğretmen olarak göreve başladı. 1991 Yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Eğitim Bölümünde araştırma görevlisi olarak akademik çalışmalara başladı. 1998 yılında M.Ü. Teknoloji Eğitimi Yüksek Lisansı, 1999 yılında İ.Ü. İşletme Davranış Bilimleri Yüksek lisans tezlerini vererek başarıyla mezun oldu. 2001 yılından itibaren Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir. Yürüttüğü dersler arasında temel bilgisayar eğitimi, bilgisayar donanımı, bilgisayar ağları ve haberleşme, işletim sistemleri, web tabanlı programlama, açık kaynak kodlu yazılımlar, uzaktan eğitim, içerik geliştirme, eğitim yönetim sistemleri dersleri yer almaktadır. 2011-2016 yılları arası Atatürk Eğitim Fakültesi ve birimleri internet sayfaları, 2013-2015 yılları arasında Marmara üniversitesi Bilgi işlem Daire Başkanlığı bünyesinde Kurumsal internet sayfaları yönetiminden sorumlu olarak akademik idari birimler web sayfaları koordinatörlüğü görevlerini yürütmüştür. Çok sayıda seminer ve konferansta bildiri sunmuş, konuşmacı olarak katılmış, düzenleme ve yürütme kurullarında görevler almıştır. Akademik bir çok dergi, kongre, sempozyum, internet sayfaları koordine ederek yayınlamış, kurumsal ve kişisel Internet sayfaları ve web tabanlı uygulamalar hazırlayarak yayınlamıştır. Aynı zamanda ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Sertifikası sahibi, Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyesidir.

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.bit.ly/girisimhareketiadresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 20 Mayıs 2019, Pazartesi, 19:00-21:30

Mekan: SANTRAL

Adres: Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cad. No:23, Fatih, İstanbul, Türkiye

Program Akışımız:

19:00-19:15 Kayıt

19:15-19:30 Networking

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Etkinlik – Birinci Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Etkinlik – İkinci Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Detaylar

Tarih:
Mayıs 20
Saat:
19:00 - 21:30
Ücret:
Ücretsiz
Website:
https://www.eventbrite.com/e/girisimciler-icin-dusunce-hznda-web-yaynclg-gh-fatih-tickets-60838219753

Organizatör

Girişim Hareketi Türkiye

Mekan

SANTRAL
Tahtakale Mahallesi Vasıf Çınar Cd. No:23, Fatih
İstanbul, 34100 Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.