StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Growth Meetup #10

Nisan 17 @ 19:00 - 21:30

Ücretsiz

17 Nisan’da onuncusunu düzenleyeceğimiz Growth Meetup İstanbul’un bu ayki konuğu mobilde hızlı büyüme konusunda artık örnek bir vaka haline gelmiş Hadi‘nin Co-Founder/CEO’su Emre Ulusoy.

Her ay farklı konuklarla büyüme konusunda en önemli yaklaşımları masaya yatırdığımız Growth Meetup İstanbul etkinliğimizde bu ay “Mobilde Hiper Büyüme” konusunu masaya yatıracağız.

İstikrarlı bir şekilde büyüyen Hadi bir anda hepimizin telefonunda yer buldu. Gerçek zamanlı, gerçek para ödüllü bir bilgi yarışması olan Hadi, çok tecrübeli bir ekip tarafından sağlam yatırımcılarla beraber piyasaya çıktı. Kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmeyen uygulama kısa sayılabilecek bir sürede gündeme oturdu ve hala da gündemde.

Bir bilgi yarışması nasıl oldu da bu kadar hızlı ve büyük bir büyüme yakaladı? Hadi’yi başarıya götüren en önemli hackler nelerdi? Tüm bunları ve daha fazlasını Emre Ulusoy ile konuşmak için 17 Nisan Çarşamba günü 19.00’da ING İnovasyon Merkezi’ndeyiz.

Konuşmacı: Emre Ulusoy (Co-Founder & CEO – Hadi)
Konu: Mobilde Hiper Büyüme

19.00 – 19.30: Tanışma
19.30 – 20.15: Sohbet
20.15 – 21.00: Soru – Cevap

Mekan: ING İnovasyon Merkezi
Adres: Esentepe Mahallesi, No: 4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul

Not: Etkinliğimizin kontenjanı sınırlı sayıdadır.

Sponsorlar Hakkında

bidolubaski.com: Türkiyenin en büyük online matbaası bidolubaski.com tüm baskılı ürün ihtiyaçlarını tek bir noktadan çözmenizi sağlıyor.

Kolay İK: Türkiye’nin ilk bulut tabanlı personel yönetim yazılımı Kolay İK, tüm personel yönetimi süreçlerinizi tek yazılımla yönetmenizi sağlıyor.

Mekan Sponsoru

ING İnovasyon Merkezi: ING Bank’ın Dijital İnovasyon Atölyesi olarak Mayıs 2016’da hayata geçirilen ING İnovasyon Merkezi; ArGe çalışmaları ile kurumiçi girişimcilik faaliyetlerinin yürütülmesi ve startup ekosistemiyle işbirliklerinin geliştirilmesi için merkez rolü oynamaktadır.

Detaylar

Tarih:
Nisan 17
Saat:
19:00 - 21:30
Ücret:
Ücretsiz
Website:
https://www.eventbrite.com/e/growth-meetup-10-tickets-59763758009

Organizatör

Growth Meetup İstanbul

Mekan

ING İnovasyon Merkezi
Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk.
İstanbul, 34394 Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.