StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Rina Onur Şirinoğlu(500 Startups) Startup Grind’a Konuk Oluyor!

Nisan 18 @ 18:00 - 21:00

Etkinliğimiz ücretlidir. Linke tıklayarak erken kayıt indiriminden yararlanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

500Startups Genel Müdür’ü ve Peak Games Kurucu Ortağı Rina Onur Şirinoğlu’nun girişimcilik ve yatırımcılık alanındaki tecrübelerini aktaracağı etkinliğimizde söyleşi öncesi ve sonrası networking seansımız olacak.

Etkinlik Programı:

18:00-19:00 Kayıt&İkram&Networking
19:00-20:00 Söyleşi – Rina Onur Şirinoğlu (500 Startups)
20:00-21:00 İkram&Networking

Rina Onur Şirinoğlu kimdir?

Rina Onur Şirinoğlu, Harvard Üniversitesi’nde Ekonomi bölümünü bitiren Rina Onur Şirinoğlu, Türkven Private Equity’de girişim sermayesi ve Morgan Stanley Londra ofisinde yatırım bankacılığı alanlarında çalıştı.

Türkiye ve Orta Doğu bölgelerinin lider oyun şirketi Peak Games ve Hemenkiralik.com kurucu ortaklarındandır. Peak Games’i 2010 yılında kuran Rina Onur Şirinoğlu,, 2 sene içerisinde yabancı risk sermayesi fonlarından şirket için $30 milyon finansman topladı. Peak Games başarısı ardından, Türkiye’nin en büyük kısa dönemli konut kiralama platformu olan Hemenkiralık.com’un da kurucu ortağı olan Rina Onur Şirinoğlu, Hemenkiralık için $6 milyon finansman toplanmasına katkıda bulunmuştur. Hemenkiralık hissedarları arasında, Expedia’nın %100’üne sahip oldıuğu, dünyanın en büyük kısa dönemli tatil evi kiralama platformu Homeaway de bulunuyor. Rina Onur Şirinoğlu, yeni girişimi 500 İstanbul kurucu ortakları arasında yer alıyor

Mekan

Kolektif House Maslak
42 Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, Sarıyer
İstanbul, 34398 Türkiye
+ Google Haritalar
Website:
kolektifhouse.co

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.