StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

SpeakUP #9 – Türkiye’den Silikon Vadisine Uzanan 4 Hikaye

26 Eylül 2019 @ 18:30 - 21:00

Ücretsiz

University4Society olarak, girişimci ruha sahip olan kişilere, bulundukları çevrede yaratabilecekleri etkiyi göstermek amacıyla kurulduk. Türkiye genelinde düzenlediğimiz üniversite etkinlikleri ile Anadolu’nun her bir köşesinden girişimci ruha sahip olan üniversite öğrencilerine hayallerine ulaşmalarında eşlik edip, girişimciliğin tüm reflekslerini onlara öğretmeyi ve uygulatmayı hedefliyoruz.

Bu amaçlarımızı yerine getirebilmek için de İstanbul’dakilerin fiziksel, tüm Türkiye’nin Instagram hesabımızdan canlı yayınla katılabileceği SpeakUP girişimcilik buluşmalarını başlattık. 26 Eylül Perşembe akşamı ING İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşecek dokuzuncu buluşmamızda, Growth Circuit Girişim Hızlandırma Programı ile girişimlerini ABD’ye taşıma fırsatı bulan 4 girişimcinin hikayelerini dinleyeceğiz.

Etkinliğimize katılarak girişimcilik yetkinliklerinizi geliştirebilir ve girişimciliğe gönül vermiş kişilerle networking yapabilirsiniz.

Kendini geliştirmek isteyen, girişimcilikle ilgilenen ve yeni arkadaşlıklar edinmek isteyen tüm profesyoneller ve öğrencileri 26 Eylül Perşembe akşamı ING İnovasyon Merkezi’ne bekliyoruz.

Organizatör

ING İnovasyon Merkezi

Mekan

ING İnovasyon Merkezi
Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk.
İstanbul,34394Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.