StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Startup Grind Hosts Başak Taşpınar Değim (Armut.com)

Mayıs 23 @ 18:00 - 21:00

Etkinliğimiz ücretlidir. Linke tıklayarak erken kayıt avantajıyla kayıt olabilirsiniz: http://bit.ly/2IRner0

Bu ayki etkinliğimizde, ülkemizin son yıllardaki en başarılı teknoloji girişimcilerinden Armut.com Kurucusu Başak Taşpınar Değim’i konuk ediyoruz. Başak Taşpınar Değim ve Armut.com’un ilham verici girişimcilik serüvenini dinlemek, birbirinden başarılı girişimcilerle tanışmak ve girişimciliğinize seviye atlatacak ödüller kazanmak için, 23 Mayıs Perşembe akşamı Kolektif House Maslak’ta düzenleyeceğimiz etkinliğimize tüm girişimcilik tutkunlarını bekliyoruz.

Etkinlik Programı – Kolektif House Maslak – 23 Mayıs Perşembe
18:00 – 19:00 – Networking & İkram
19:00 – 20:00 – Söyleşi – Başak Taşpınar Değim (Armut.com)
20:00 – 21:00 – Networking

Başak Taşpınar Değim kimdir?

1978 doğumlu olan Başak Taşpınar Değim, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden 2000 yılında mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi’nde MBA ve Chicago Loyola Üniversitesi’nde MSIMC yüksek lisans programlarını bitirdi. Chicago’daki Morgan Stanley ofisinde pazarlama uzmanı olarak iş dünyasına atıldı. Kariyerine ACNielsen Bases’da kıdemli araştırma analisti olarak devam etti. Ardından 2007 yılında New York’taki Revlon’da ürün müdürü olarak çalıştı. 2010 yılında ise Koç Holding bünyesindeki Tat ve Sek markasında marka müdürü olarak görev aldı.

Kurumsal kariyerinden 2011 yılında ayrılarak başarılarla dolu girişimcilik hikayesini başlattı. Şu an 300.000’den fazla profesyoneli barındıran, aylık trafiği 2 milyonun üzerinde ve müşteri memnuniyeti %98 olan Türkiye’nin en büyük online hizmet platformu Armut.com’u hayata geçirdi. 6 farklı milletten 80 kişilik ekibe sahip olan Armut, global markası HomeRun ile ABD, İngiltere, Mısır, Romanya ve Suudi Arabistan’da operasyonlarını yürütüyor; Türkiye’deki alt markası Rahat Taşın ile nakliye alanında özelleşmiş bir hizmet sağlıyor. Armut, 2017 yılında Deloitte tarafından seçilen Technology Fast 50 listesinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi, Technology Fast 500 listesinde ise Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki en hızlı büyüyen 40. şirketi oldu. 2018 yılında da Armut Türkiye’nin en hızlı büyüyen 10 şirketi arasında yer aldı.
Kariyeri boyunca birçok ödül kazanan Başak Taşpınar Değim, 2018 yılında Ekonomist dergisi tarafından gerçekleştirilen Yılın İş İnsanları Ödülleri’nde Yılın Kadın Girişimcisi ödülüne, ve yine aynı yıl MediaCat tarafından düzenlenen Fark Yaratan Kadınlar ödüllerinde Yılın Teknoloji Lideri ödülüne layık görülmüştür.

Başak Taşpınar Değim evli ve iki çocuk annesidir.

Etkinliğimiz ücretlidir. Linke tıklayarak erken kayıt avantajıyla kayıt olabilirsiniz: http://bit.ly/2IRner0

Detaylar

Tarih:
Mayıs 23
Saat:
18:00 - 21:00
Website:
http://bit.ly/2IRner0

Organizatör

Startup Grind
Website:
https://www.startupgrind.com/

Mekan

Kolektif House Maslak
42 Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, Sarıyer
İstanbul, 34398 Türkiye
+ Google Haritalar
Website:
kolektifhouse.co

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.