StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Startup’lar İçin Çevik Proje Yönetimi Atölyesi

Aralık 7 @ 10:30 - 17:30

Ücretsiz
Değişim Mimarı’nın kurucusu Demet Demirer ile Startup’lar İçin Çevik Proje Yönetimi Atölyesi 7 Aralık Cumartesi günü 10:30’da!

Tüm etkinliklerimizi ve paylaşımlarımızı takip etmek için:

https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/

Etkinlik Programı:

10:30 – 11:00 İkram&Networking

11:00 – 17:00 Startup’lar İçin Çevik Proje Yönetimi Atölyesi

17:00 – 17:30 Networking

Eğitim İçeriği:

Başarılı bir start-up olmak fırtınalı denizde yeni tropik bir ada keşfetmeye benzer. Başlangıçta inovatif bir iş modeli ile ne kadar iyi bir rota çizilmiş olursa olsun, yolda rüzgara göre yönü değiştirmek, diğer gemilerden önce ve farklı bir rota bulmak önemlidir. Hatta eğer o ada kuraksa öncü denemelerle en erken aşamada keşfedip rotayı başka adaya doğru yönlendirmek gerekir. Kısıtlı kaynakları en etkin şekilde kullanıp bir an önce gelir akışı sağlamak hayati önem taşır. Hayatta kalmanız buna bağlıdır. Bu nedenle iyi bir girişimin 1. adımı iş modeli tasarımı kabiliyeti ise 2. adımı da çevik proje yönetim kabiliyetidir.

Hem Çevik bakışının hem de SCRUM yaklaşımının uygulamalı olarak işlendiği eğitim, Start-up firmalarının tüm üyeleri için hazırlanmıştır. Çevik proje yönetimi bir takım işidir.

Demet Demirer kimdir?

https://www.linkedin.com/in/demet-demirer-degisimmimari/

Organizatör

ING İnovasyon Merkezi

Mekan

ING İnovasyon Merkezi
Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk.
İstanbul,34394Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.