StartupHR
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yatırım Sunumu#1 I Geometry Venture Development

Temmuz 31 @ 18:30 - 20:30

Ücretsiz

Geometry Venture Development, girişim kurma isteği/düşüncesine sahip kişilerin; fikrini/kendini/işini ilerletmesi için kurulmuş bir ‘Venture Development’ platformudur.

Geometry Venture Development, başlangıç aşamasındaki işler için fikrin pazardaki karşılığını ölçmek, problem-çözüm uyumunu yakalamak, işin validasyonu sağlamak, kullanıcı ve müşterilerini keşfetmesi için İş Geliştirme Seminer Serisi. Başlangıç aşamasındaki girişimlerin $2,5K – $10K arasında yatırım alabilecekleri Yatırım Sunumu etkinliği. ABD pazarına açılmak isteyen girişimlerin müşteri, yatırım ve iş geliştirmeleri için Program çalışmalarını yürütmektedir. Geometry Venture Development 2019 yılı içerisinde başlangıç aşamasındaki girişimlere $2,5K – $10K arasında yatırım yaparak %0,5 – %1 arasında ortak olmayı hedeflemektedir.

Yatırım Sunumu’nda amaç başlangıç aşamasındaki girişimlere $2,5K ile $10K arasında yatırım yapmaktır. Başlangıç aşamasında girişimlere sağlanacak sermaye ile birlikte girişimin geliştirmeyi hedeflediği ürün/servis ya da hizmetin pazara uygunluğu ve ticarileşmesi konusunda da girişime destek verilecek bunu karşılığında kurulacak/kurulmuş şirkete %0,5 ile %1 arasında ortak olunması hedeflemektedir.

Geometry Venture Development nasıl çalışır?

Geometry Venture Development, kendisinin ve yatırımcılarının yer aldığı ‘Yatırım Sunumu’ etkinliğinde girişimlere $2,5K ile $10K arasında yatırım gerçekleştirir. Geometry Venture Development’ta yer alan yatırımcılar gerçekleştireceği yatırım miktarını Geometry Venture Development’a aktardıkları için ‘Yatırım Sunumu’ etkinliğinde bu fonun hangi girişim/girişimlere yönlendireceğine karar verilir. Her ‘Yatırım Sunumu’ etkinliği öncesinde Geometry Venture Development’ın güncel fonu hakkında girişim ve katılımcıları bilgilendirecektir. Amaç şeffaf bir yatırım organizasyon yapısı içerisinde başlangıç aşamasındaki girişimlere ‘Güven’e dayalı yatırım yapmaktır. Aynı zamanda geliştirilecek ürün/servis ya da hizmetin ticarileşmesi konusunda beraber çalışmak ve bunların karşılığında %1 altında hisse almaktır.

Önemli notlar:

  • ‘Yatırım Sunumu’ etkinliği ücretsiz ve katılıma açıktır. Girişimci olmayıp takip etmek isteyen kişiler etkinliğe katılabilirler.
  • Yatırım arayışında bulunan, yatırım almak isteyen girişimler online formu doldurarak etkinlik günü sunum gerçekleştirebilirler. https://form.jotform.com/90732848862973
  • Yatırım Sunum etkinliğinde girişimlerin 5 dakika sunum süresi bulunacaktır.
  • Yatırım Sunumu etkinliği her ayın son Çarşamba günü saat 18:30 – 20:00 arasında gerçekleşecektir.

Program:

18:30 – 18:45 Açılış

18.45 – 20:15 Girişim Sunumları (8 Girişim)

20:15 – 20.30 Networking

Geometry Venture Development kurucusu Melih Efeoğlu, başlangıç aşamasındaki teknoloji girişimleri ile çalışmaktadır. 6 yıldan uzun süredir Türkiye Girişimcilik Ekosistemi’nde çeşitli kurumlarda görev almış ve şu anda Türkiye Teknololoji Geliştirme Vakfı’nda Proje Yöneticisi olarak HİT Yatırım Programında (HİT Yatırım Programı 2018’de 8 Sağlık Girişimine yatırım gerçekleştirmiştir) çalışmaya devam etmektedir.

Detaylar

Tarih:
Temmuz 31
Saat:
18:30 - 20:30
Ücret:
Ücretsiz
Website:
https://www.eventbrite.com/e/yatrm-sunumu1-i-geometry-venture-development-tickets-58853067108

Organizatör

Geometry Venture Development

Mekan

İTÜ ARI 2 Teknokent Binası
ARI 2 Teknokent Binası A Blok 7.Kat İTÜ Ayazağa Kampüsü
İstanbul, 34467 Türkiye
+ Google Haritalar

Tüm Etkinliklerden Haberdar Ol!

Girişimcilik ekosisteminde gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen e-posta bültenimize abone olabilirsin.


Etkinliğini Ekosistemle Paylaş!

Düzenlediğin etkinliği info@startuphr.org adresine e-posta gönder! Etkinliğini paylaşalım, ekosistemi birlikte büyütelim.