• Lokasyonİstanbul
  • AlanlarÜrün Geliştirme

Kişisel Bilgilerim:

Namık Kemal Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden 3.04 ortalama ve Tübitak Bitirme Tezi ile mezun oldum. Başarım ile okulu erken bitirip PepsiCo Beverage firmasında İntörn Mühendis olarak çalışma hakkı kazandım. Firmada kurumsal şirketin işleyişi hakkında Kalite ve Güvence ekibinde çalışarak oldukça fazla tecrübe kazandım, birçok görev üstlenip başarı ile gerçekleştirdim. Yeni mezun birçok kişinin bulamayacağı bir fırsatı başarımla elde edip PepsiCo gibi uluslararası bir firmada kendimi geliştirdim, bu süreçte firma içi ve firma dışından birçok kişi ile tanışma fırsatı bulup projem hakkında bilgi vererek projem üzerinde çalışmalarıma da devam ettim. 2 projem mevcut, bunlar üzerinde araştırmalarıma devam etmekteyim. Azimli, yeni konularda çalışmaya istekli, pes etmeyen, her işi kolayca kavrayan, kolay adapte olan, iletişim becerisi yüksek biriyim.

Çalışma Planı : Tam zamanlı

Yeteneklerim:

Uygulamalar ve Araçlar : Office Excel, Office Powerpoint

Deneyimlerim:

Trainee
İstanbul Halk Ekmek
İstanbul
Temmuz 2017 - Ağustos 2017

Numunelerin alınması ve laboratuvar analizlerine katılım ve sonuçlarının değerlendirilmesi, numunelerin muhafazası için uygun koşulların sağlanması, çalışanların denetlenmesi, ortam koşullarının iyileştirilmesi için denemelere katılım, AR-GE yeni ürün denemelerine katılım, yeni ürünlerin duyusal analizlerinin yapılması gibi birçok görev üstlenip başarı ile gerçekleştirdim.

İntern Engineer / Quality Engineer
PepsiCo Beverage
Tekirdağ
Şubat 2018 - Mayıs 2018

Başarım ile okulumu erken bitirip PepsiCo Beverages firmasında İntörn Mühendis olarak çalışma hakkı kazandım. Firmada kurumsal şirketin işleyişi hakkında Kalite ve Güvence ekibinde çalışarak oldukça fazla tecrübe kazandım. PepsiCo Beverages Çorlu firmasında 4 ay boyunca üretimin işleyişinden kalitenin kontrolüne , planlamadan laboratuvar analizlerine, yeni ürün denemelerinden girdi çıktı kontrollerinin yapılıp raporlanmasına kadar birçok görev üstlenip başarı ile gerçekleştirdim. Yeni mezun birçok kişinin bulamayacağı bir fırsatı başarımla elde edip PepsiCo gibi uluslararası bir firmada tecrübe kazandım ve kendimi geliştirdim. Bu süreçte firma içi ve firma dışından birçok kişi ile tanışma fırsatı bulup projem hakkında bilgi vererek projem üzerinde çalışmalarıma da devam ettim.

Eğitimlerim:

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME BÖLÜMÜ
2.50
2015 - 2019

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
3.04
Gıda Topluluğu TMMOB Gıda Odası
2013 - 2018

Yabancı Dillerim: