• Girişimin Bulunduğu Aşama Ödeyen Müşteriler
  • Girişimin Bulunduğu Sektör Eğitim
  • Kuluçka Merkezleri / Teknokent / Yarışma İTÜ Çekirdek, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi
  • Lokasyon İstanbul
  • Çalışan Sayısı 4-10
  • Kuruluş Tarihi Ocak 2019
  • Web Adresi http://www.bilimix.com
Mesaj Gönder
Bilimix-kapak

Startup Hakkında

Çocukların bilgiyi, yaparak, yaşayarak ve sorgulayarak öğrenmeleri için Bilimix adlı projemizi başlattık. Müfredat destekli ürettiğimiz etkinlik setleri ile bilginin daha kalıcı hale gelmesini, çocukların keşfetme eğilimlerinin artmasını ve farklı bir öğrenme deneyimi yaşamasını amaçlıyoruz. Projemizde; uygulamalı eğitimin önemine vurgu yaparak, çocukların bilgiyi yaparak öğrenmesini ve üreten, keşfeden bir neslin yetişmesini hedefliyoruz. Bu sayede eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunmak en temel hedeflerimizden biridir. Yaklaşık bir yıllık Ar-Ge çalışmalarının ardından şirketimizi Ocak ayında kurduk ve satışlarımıza 14 Ocak itibariyle başladık. Bugüne kadar atölye kurulumu, operasyon, tedarik ve dağıtım, ürün testi, stratejik hedeflerin belirlenmesi ve iş geliştirme gibi alanlarda çalışmalarımızı tamamladık. Şu an okul ziyaretleri, geri bildirimler, satış ve pazarlama, ürün geliştirme ve kullanıcı deneyimi konularına odaklanmış durumdayız!

Bilimix En Çok Aradığı Yetenekler

Sosyal Medya Stajyeri
Part timeStajyer-staj
Dijital PazarlamaSosyal Medya
İstanbul

Merhaba, sosyal medya hesaplarımızı yönetebilecek ve bu mecralara hakim, güleryüzlü, istekli, yenilikçi anlayışa sahip olan stajyer arkadaşları büyümekte olan ekibimize davet ediyoruz.

Yazılım Geliştirme Stajyeri
Part timeUzaktan çalışma (Remote)Stajyer-stajFreelance
Back End YazılımFront End YazılımAndroid YazılımFull Stack YazılımIOS YazılımHTML
İstanbul
PHP

Yaklaşık bir yıllık Ar-Ge çalışmalarının ardından şirketimizi Ocak ayında kurduk ve satışlarımıza 14 Ocak itibariyle başladık. Bugüne kadar atölye kurulumu, operasyon, tedarik ve dağıtım, ürün testi, stratejik hedeflerin belirlenmesi ve iş geliştirme gibi alanlarda çalışmalarımızı tamamladık. Şu an okul ziyaretleri, geri bildirimler, satış ve pazarlama, ürün geliştirme ve kullanıcı deneyimi konularına odaklanmış durumdayız.

Ekibe uyum sağlayacak, yazılım süreçlerine hakim, website ve mobil tarafında yenilikçi fikirler ile projeye destek sağlarım diyorsan İTÜ Çekirdek'te seni bekliyoruz!

Strateji ve İş Geliştirme Stajyeri
Part timeUzaktan çalışma (Remote)Stajyer-stajFreelance
Pazarlamaİş GeliştirmeGrowth HackerDijital PazarlamaProje Yönetimiİçerik Stratejisi
İstanbul

Yaklaşık bir yıllık Ar-Ge çalışmalarının ardından şirketimizi Ocak ayında kurduk ve satışlarımıza 14 Ocak itibariyle başladık. Bugüne kadar atölye kurulumu, operasyon, tedarik ve dağıtım, ürün testi, stratejik hedeflerin belirlenmesi ve iş geliştirme gibi alanlarda çalışmalarımızı tamamladık. Şu an okul ziyaretleri, geri bildirimler, satış ve pazarlama, ürün geliştirme ve kullanıcı deneyimi konularına odaklanmış durumdayız!

Ekibe uyum sağlayacak, projenin her sürecinde etkin rol alabilecek, yaratıcı ve yenilikçi fikirler ile projeye destek sağlarım diyorsan İTÜ Çekirdek'te seni bekliyoruz!

Bilimix Ekibi

Bilimix Founder