• Girişimin Bulunduğu Aşama Ödeyen Müşteriler
  • Girişimin Bulunduğu Sektör Pazaryeri
  • Kuluçka Merkezleri / Teknokent / Yarışma
  • Lokasyon İstanbul
  • Çalışan Sayısı 1-3
  • Şirketleşti mi? Evet
  • Kuruluş Tarihi April 2017
  • Web Adresi http://www.bit.ly/givinapp
Mesaj Gönder
givin-kapak

Startup Hakkında

givin; herhangi bir ürün ya da hizmeti sivil toplum kuruluşlarına (STK) bağış sağlamak için verebildiğimiz bir “amaçlı alışveriş” ve iyilik platformu. Basitçe; kişiler ve markalar herhangi bir ürün ya da deneyimi, geliri TOG, TEV, Tohum Otizm, TOÇEV, KAÇUV veya HAÇİKO gibi bir sivil toplum kuruluşuna aktarılmak üzere belli bir bağış tutarı karşılığında listeleyebiliyor. Ürün uygulamadan kredi kartı ile satın alındığında, servis bedeli hariç tüm gelir seçilen vakfa bağış olarak aktarılıyor ve çocuklara, gençlere, hayvanlara destek oluyor.

givin'in En Çok Aradığı Yetenekler

Satış Destek Elemanı
Alanlar Satış, Süreç Yönetimi, Pazarlama, Operasyon
Çalışma Planı Part time
Roller Satış, Süreç Yönetimi, Pazarlama, Operasyon
Şehirler İstanbul

Türkiye'nin bir AVM içindeki ilk bağış mağazası çok yakında geliyor ve biz bu mağaza ile eğitime, çocuklara ve sokak hayvanlarına daha çok destek sağlanmasına yardımcı olacak yarı zamanlı ekip arkadaşları arıyoruz! 🤩 Çoğunlukla haftasonları ve öğleden sonra saatlerinde çok "iyi" bir işte çalışarak para kazanmak istersen, bir de pozitif, güleryüzlü ve çözüm odaklıysan CV'ni seni anlatan bir paragraf ile hello@givin.co adresine bekliyoruz! 🤗💜

Satış Pazarlama Stajyeri
Alanlar İçerik Üretimi, Operasyon, Pazarlama, Proje Yönetimi, Satış, Sosyal Medya
Çalışma Planı Stajyer-staj
Roller İçerik Üretimi, Operasyon, Pazarlama, Proje Yönetimi, Satış, Sosyal Medya
Şehirler İstanbul

Yaraticiliga ve girisimcilige sonuna kadar acik, hepsinin iyi bir amaca hizmet ettigi, surekli yeni insanlarla tanistigimiz ve ogrendigimiz çok keyifli bir isimiz ve ekibimiz var. Dijital ve offline satış ve pazarlama süreçlerimize destek verecek pozitif, çalışkan stajyer ekip arkadaşları arıyoruz.

givin Ekibi

B. Basak Süer (Sucuka) Founder

⚙ Kurucu

🛠️ Moderatör