• Girişimin Bulunduğu AşamaÖdeyen Müşteriler
  • Girişimin Bulunduğu SektörYiyecek & İçecek
  • Kuluçka Merkezleri / Teknokent / YarışmaİTÜ Çekirdek
  • Lokasyonİstanbul
  • Çalışan Sayısı4-10
  • Şirketleşti mi?Evet
  • Kuruluş TarihiOcak 2017
  • Web Adresihttps://pinsmartdrink.com/
Mesaj Gönder
PİN SMART DRİNK-kapak

Startup Hakkında

PİN; zihni canlandıran ve zinde tutan, şekersiz ve kalorisiz bir içecektir. -PİN bir filtre kahve kadar kafein içermektedir. İçerdiği yeşil çay özütü (teanin) ile kafein tüketiminin yaratabileceği ani enerji düşüşü ve gerginlik gibi yan etkileri dengeler. Yeşil çay özütü (teanin) odaklanmayı destekler. Bu sayede zihninizi canlandırır ve sizi gün boyu zinde tutar. -PİN ile Türkiyede yeni bir içecek kategorisi oluşturarak "akıllı içecek" segmentini geliştirdik. -Miniso, Mars Athletic Club, Vestel mağazaları, Gurme Garage, İTÜ, Özyeğin, Kadir Has gibi üniversitelerin yanı sıra İstanbul'daki 50 noktada bulunan benzin istasyonlarında satıştayız.

PİN SMART DRİNK En Çok Aradığı Yetenekler

KAMPÜS SATIŞ MÜDÜRÜ
Tam zamanlıPart timeStajyer-stajFreelance
İş GeliştirmeOperasyonSatışPazarlama
AdanaAnkaraAntalyaBursaÇanakkaleEdirneİstanbulİzmirKocaeliMuğlaYalovaDüzce

Türkiye’nin ilk akıllı içeceği PİN’i geliştiren firma olarak; Campus Sales Manager arıyoruz! Ekibimize aktif bir yaşam tarzına sahip, ticarete meraklı, satış-pazarlamaya iligisi olan, girişimci ruhlu genç arkadaşlar dahil etmek isteriz. PİN’in üniversitelerde bilinirliğinin artması ve öğrenciler tarafından tüketilmesi adına marka kimliklerine uygun kampüs satış müdürleri aramaktayız. Kampüs satış müdürünün görevi PİN'in üniversiteniz içerisinde tanıtımını, satış ve dağıtımını gerçekleştirmek olacaktır. Kampüs satış müdürümüz olmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli https://lnkd.in/datJSmk

Detaylı bilgi: www.pinsmartdrink.com

İnstagram: @pinsmartdrink

veya
Mesaj Gönder
PAZARLAMA
Part timeStajyer-stajFreelance
PazarlamaDijital PazarlamaSosyal Medyaİçerik Üretimi
İstanbul

3 senelik ar-ge sonucu, pazarda yeni bir kategori oluşturarak "Pin Smart Drink"i geliştiridik.

PİN; zihni canlandıran ve zinde tutan, şekersiz ve kalorisiz bir içecektir.

Üretim tesisimiz ve laboratuvarımız Ayazağada bulunuyor.

Ofisimiz iki tane olmak üzere İTÜ Çekirdek ve BTM Fulya'da bulunuyor.

Miniso, Mars Athletic Club, Vestel, Gurme Garage, İTÜ, Özyeğin, Kadir Has gibi üniversitelerin yanı sıra İstanbul'daki 50 noktada bulunan benzin istasyonlarında satıştayız. Web sitemiz www.pinsmartdrink.com üzerinden ve hepsiburada.com üzerinden satış yapmaktayız.

Bizle beraber gelişecek, öğrenecek ve yaratacak. Markanın “ Achieve Your Potential “ mottosunu sahiplenen ve işlerine bunu aktaran uzun dönem freelance olacak şekilde pazarlama ekibimizle beraber kapmanya ve etkinlik üzerine fikir geliştirecek, sosyal medyamıza içerik fikirleri hazırlayacak, sponsorluklar ile ilgilenecek yaratıcı bir arkadaş aramaktayız.

Her perşembe Fulya BTM' de bulunan ofisimizde Nike, Redbull gibi markalar ile uzun süre çalışmış olan pazarlama danışmanımız tarafından 2 saatlik eğitim vermekteyiz. Bu etkinlikte pazarlama, fikir geliştirme, dijital pazarlama, sosyal medya stratejileri, reklamcılık üzerine çok değerli bilgiler öğrenmekteyiz. Bunun haricinde Cuma günleri de İTÜ Teknokent'te bulunan ofisimizdeçalışıyoruz. Kısaca haftada 2 gün perşembe (16.30-19.00 arası), cuma (09.00-17.00 arası) bizimle olacak bir arkadaşa ihtiyacımız var.

Bu staj programı süresince perşembe günü eğitimde pazarlamaya dair yeni stratejiler öğrenecek, cuma günü ise öğrendiklerini gerçeğe aktara fırsatına sahip olacaksın.

Başvuru için info@pinsmartdrink.com adresine mail atman yeterli!!

İnstagram linkimiz: https://www.instagram.com/pinsmartdrink/

Web sitemiz: http://www.pinsmartdrink.com/

veya
Mesaj Gönder

PİN SMART DRİNK Ekibi