• Girişimin Bulunduğu Aşama Ödeyen Müşteriler
  • Girişimin Bulunduğu Sektör Eğitim
  • Kuluçka Merkezleri / Teknokent / Yarışma eTohum, Garanti Partners, TEB Girişim Evi, Workup
  • Lokasyon İstanbul
  • Çalışan Sayısı 4-10
  • Şirketleşti mi? Evet
  • Kuruluş Tarihi August 2018
  • Web Adresi https://www.sertifier.com/
Mesaj Gönder
Sertifier-kapak

Startup Hakkında

Sertifier’da entegre edilebilir web uygulaması aracılığıyla; eğitim veren kuruluşlar, baskı sertifikalar yerine ve e-öğrenme platformlarındaki dijital sertifikalarına alternatif olarak uluslararası akreditasyona sahip, doğrulanabilir ve takip edilebilir akıllı sertifikalar üretirler. Böylelikle eğitim veren kuruluşlar israfı önlerken; eğitimlerini raporlama ve eğitim sonrası kariyer rotası takip araçlarına sahip olarak kurum dahilinde eğitim profillerini geliştirirler. Eğitim alan ve sertifika edinenlerse, edindikleri sertifikaları depolama, dijital paylaşma, doğrulama ve sorgulama yönünden sahip oldukları sorunları ücretsiz kullanabildikleri web uygulaması aracılığıyla çözerlerken; geleceğin mesleklerinin odağında olan beceri edinimlerini akıllı sertifikaları üzerinden anlamlandırabilerek, eğitim ve kariyer rotalarında faydalı bir araç olarak kullanırlar.

Sertifier'in En Çok Aradığı Yetenekler

Teknik Geliştirmeler & Yazılım Ekibi Stajyeri
Alanlar Back End Yazılım, Front End Yazılım, Full Stack Yazılım, HTML, UI/UX Tasarım
Çalışma Planı Stajyer-staj
Roller Back End Yazılım, Front End Yazılım, Full Stack Yazılım, HTML, UI/UX Tasarım
Şehirler İstanbul
Yazılım Dilleri C#, .NETCore, JavaScript, React, React Native, Reactive Programming, Node.js, Vue.js, Django

Sevgili Müstakbel Çalışma Arkadaşımız,

Ağustos 2018 tarihi itibariyle çalışmalarına başladığımız ve 21 ülkede aktif satış&pazarlama faaliyetlerini devam ettirdiğimiz akıllı sertifika uygulaması Sertifier'da bizlerle çalışmak isteyen ve ilan içerisindeki diller konusunda kendisini geliştirmek isteyenlere kapılarımızı aralıyoruz.

Öğrenim hayatına devam ediyor olmanız yahut haftanın yalnızca belirli günlerinde ofisimizde çalışacak olmanız bizler için sorun değildir. Tek motivasyonun bireysel öğrenimle yapılan işe katkı sağlamak ve sağlanan katkıyla verdiğimiz hizmet seviyesini niteliksel/niceliksel alanlarda kalkınmak gayesi olduğu ekibimizde sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Başvurularınızı internet sitemizde yer edinen iletişim formu aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Sertifier Ekibi

Arda Helvacılar Founder

⚙ Kurucu

🛠️ Moderatör