• Girişimin Bulunduğu Aşama Prototip/MVP
  • Girişimin Bulunduğu Sektör Eticaret
  • Kuluçka Merkezleri / Teknokent / Yarışma
  • Lokasyon İstanbul
  • Çalışan Sayısı
  • Şirketleşti mi? Hayır
  • Kuruluş Tarihi July 2018
  • Web Adresi http://www.shopinext.com
Mesaj Gönder
Shopinext-kapak

Startup Hakkında

Shopinext, yeni nesil e ticaret anlayışı ile sürdürülebilir hizmete odaklanmış, yüksek teknoloji olanaklarını kullanarak online satış endüstrisinde oyunun kurallarını değiştirmeyi hedefleyen bir teknoloji girişimidir. Güvenli ticaret ve tüketici odaklılık gibi ilkeleri öne çıkaran işletmemiz, e ticaret süreçlerinde mağaza sahiplerine uygulanan yüksek komisyon oranlarını mağaza sahipleri ve müşteri çıkarlarını koruyacak şekilde optimize eden bir iş modeli ile faaliyet göstermektedir. Kurumsal anlayışının çekirdeğini oluşturan "sürdürülebilir iş birlikleri"​ felsefesiyle kurulan ilişkiler sayesinde kargo ve gönderim ücretlerini de minimum seviyeye düşüren Shopinext böylelikle, e ticaret süreçlerinde mağaza sahiplerinin fiyat hassasiyetini etkileyen tüm unsurları ortadan kaldırmaktadır. Tüm bunlar haricinde Shopinext, alıcı ve satıcı arasındaki alışveriş sürecini maksimum güvenlikli bir altyapı ile çevreleyerek basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüz ile hem mağaza sahiplerine hem de müşterilere üst düzey bir e-ticaret deneyimi vaat etmektedir. Online alışveriş süreçlerinde müşteri hassasiyetlerini ve önceliklerini göz önünde bulundurarak müşteriye yapacakları alışverişle ihtiyaç duyulabilecek tüm opsiyonları sağlamaya odaklanmaktadır. Kişisel verilerin korunması konusundaki hassasiyetin yanı sıra Shopinext; satış sonrası destek, gelişmiş kargo takibi ve satıcılar için ücretsiz mağaza açma gibi seçenekler sayesinde e ticaret endüstrisindeki rekabet dinamiklerini değiştirmeyi hedeflemektedir.

Shopinext'in En Çok Aradığı Yetenekler

Front-End Developer
Alanlar Front End Yazılım
Çalışma Planı Tam zamanlı
Roller Front End Yazılım
Şehirler İstanbul

Angular 5 ve üzeri programlama diline ait projelerde daha önce görev yapmış, Azure DevOps Git kullanmayı bilen ve yeniliklere açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

Ofis:

İstanbul / Maltepe / İdealtepe

Çalışma Saatleri:

09:00 - 18:00

Özgeçmişinizi ; career@shopinext.com adresine mail atınız.

Back-End Developer
Alanlar Back End Yazılım
Çalışma Planı Tam zamanlı
Roller Back End Yazılım
Şehirler İstanbul
Yazılım Dilleri C#, .NETCore

C# ve .NetCore 2.0 ve üzeri projelerde görev almış, Azure DevOps Git kullanmayı bilen ve yeniliklere açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

Ofis:

İstanbul / Maltepe / İdealtepe

Çalışma Saatleri:

09:00 - 18:00

Özgeçmişinizi ; career@shopinext.com adresine mail atınız.

Shopinext Ekibi

Önder Çelik Founder

⚙ Kurucu

🛠️ Moderatör