• Girişimin Bulunduğu Aşama Ödeyen Müşteriler
  • Girişimin Bulunduğu Sektör Reklam & Pazarlama
  • Kuluçka Merkezleri / Teknokent / Yarışma
  • Lokasyon İstanbul
  • Çalışan Sayısı 26-50
  • Kuruluş Tarihi Ocak 2019
  • Web Adresi http://www.tragate.com
Mesaj Gönder
TraGate -kapak

Startup Hakkında

İhracat kapasitesini büyütmek isteyenler ve ihracata yeni başlamak isteyen KOBİ'ler için bütünleşik çözümler sunuyoruz.

TraGate En Çok Aradığı Yetenekler

İhracat Odaklı İçerik Editörü
Freelance
İçerik Üretimi
İstanbul

İhracat sektörü üzerine İngilizce'den dünya çapındaki haberleri takip ederek Türkçe'ye çevirebilecek ve SEO kuralları dahilinde yazabilecek adaylar arıyoruz.

Tragate Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak ihracat firmaları için özel yazılımlar geliştiren ve merkezi İstanbul Merter de bulunan bir start-up şirketiz.

Yazılım geliştirmenin yanında başlattığımız "Sektör Uzmanı Yetiştirme Programı" ile yerli firmalarımızın uluslararası ortamlarda en iyi şekilde tanıtılmasını ve temsil edilmesini sağlayacak kişiler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Projemizin en önemli amacı ülkemizdeki ihracat ve sektör uzmanlarının sayısını artırmak, bu sayede yerli firmalarımızın ihracat miktarlarının artmasında katkı sağlamakla birlikte genç yeteneklerimizi iş hayatına kazandırmaktır.

Bu bağlamda ilk etapta genç yeteneklerimiz şirketimizin başlatmış olduğu "Türkiye İhracatçı Firma Araştırması"na katılarak ihracatçı firmalarımızla ilgili çalışmalar yapıyorlar. Bu süreçte sistemimizde bulunan 12 sektör gurubunu, 40 sektörü ve piyasadaki firmaları tanıyarak genel anlamda sektör tecrübesi kazanıyorlar. Yetkililerimiz firma çalışmalarında tecrübe kazandıkça 40 sektör arasından daha çok ilgi duydukları sektörleri belirleyerek sektör uzmanlığına doğru ilerliyorlar.

"Ticarete ilgi duyuyorum", "İhracat işlerini merak ediyorum", "Sektör deneyimi kazanmak istiyorum", "E-ticaret deneyimi kazanmak istiyorum" gibi fikirlerin varsa bu ilan tam senin için.!

B2B Satış Temsilcisi
Tam zamanlı
Satış
İstanbul
.NETCore

TraGate'te tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere,

- Mevcut müşteri datasına yönelik satış ziyaretleri gerçekleştirecek,

- Seyahat engeli bulunmayan,

- Araç kullanabilen,

- İstanbul'da ikamet eden,

bir takım arkadaşı arıyoruz.

TraGate Ekibi